STUDIO EMS

KOMFORTOWA I KAMERALNA ATMOSFERA Jednym z naszych atutów jest komfortowa i kameralna atmosfera. To miejsce po prostu sprzyja treningom. Trening odbywa się z trenerem w systemie jeden na jeden lub dwa na jeden. Zapraszamy do studia w Grodzisku Mazowieckim i Warszawskim Żoliborzu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE I DOŚWIADCZENIE Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta. Indywidualne wprowadzenie, dobór planu treningowego, dietetycznego i suplementacyjnego. Niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia treningowego plan ustalamy aby szybciej osiągnąć ustalony cel. Działamy już od ponad 10 lat jako trenerzy personalni.

TRENER OSOBISTY Podczas treningu cały czas jesteś pod opieką trenera personalnego. Po krótkim wywiadzie trener zapozna z treningiem EMS, nauczy prawidłowej postawy, ćwiczeń i poprowadzi tak aby szybciej osiągnąć ustalony cel.

Sekretem osiągania zamierzonych celów  jest samodyscyplina i wytrwałość. Regularne treningi mogą okazać się dla wielu osób nie lada wyzwaniem. Konsekwentne dążenie do postawionego sobie celu kształtuje Twój charakter i ma znaczący wpływ na osiągane sukcesy.

Dyscyplina sprawia, że bez względu na to jaki  postawimy sobie cel, będziemy wytrwale i konsekwentnie do niego dążyć. Taka umiejętność przełoży się na sukcesy w życiu prywatnym jak również zawodowym.

  Treningi  to nie tylko rozwój fizyczny , ale przede wszystkim psychiczny. Nic nie kształtuje naszego charakteru bardziej niż zmęczenie przy wysiłku, dążenie do zamierzonego celu bez względu na towarzyszące słabości i zwątpienia.

Każdy z tych czynników sprawia, że każdego dnia stajesz się lepszą wersją samego siebie.  

Zespól PROTRENER pomoże zacząć Ci już dziś!

Trenuj z Nami w wybranym przez Ciebie miejscu:

Zadzwoń Teraz !