fbpx

Kriolipoliza CoolTech to nieinwazyjna i bezbolesna metoda modelowania sylwetki, która zapewnia trwałą redukcję tkanki tłuszczowej. Technologia CoolTech jest jedną z najnowocześniejszych na rynku. Polega na wymrażaniu w temperaturze -8 stopni przez 70 minut i uszkadzaniu komórek tłuszczowych, które przez kolejne tygodnie usuwane są z organizmu przez układ limfatyczny.

Na czym polega zabieg kriolipolizy?

Zabieg nie wymaga robienia badań. Trwa ok. 70 minut. Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Aplikator zasysa tkankę i chłodzi ją do temperatury ok. -8 stopni. Komórki tłuszczowe znajdujące się w tkance podskórnej są szczególnie wrażliwe na działanie niskich temperatur. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo są eliminowane i wydalane z organizmu. Aby zabezpieczyć skórę przed działaniem zimna, głowice pokryte są materiałem nasączonym żelem – dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest bardzo szybkie schłodzenie tkanek, które podnosi skuteczność zabiegu.

Kiedy widoczne są pierwsze efekty?

Pierwszych rezultatów można spodziewać się już 2-3 tygodnie po zabiegu. Komórki tłuszczowe uszkodzone w wyniku działania niskiej temperatury będą stopniowo usuwane przez makrofagi – komórki żerne układu odpornościowego i metabolizowane. To tempo jest indywidualne dla każdego organizmy, dlatego efekty uwidaczniają się w różnym czasie od zabiegu.

Czego można spodziewać się po jednym zabiegu kriolipolizy?

Jeden zabieg kriolipolizy jest w stanie zmniejszyć objętość tkanki tłuszczowej o ok. 30 – 40%. Przez kilka dni po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Kriolipoliza nie wymaga powtarzania zabiegów dla swojej skuteczności. Oczywiście, część klientów powtarza zabieg, ale wynika to nie z braku rezultatów, a większych oczekiwań. Około 30% efektów zabiegu będzie widoczne w ciągu 15 dni, ale aby w pełni docenić najważniejsze rezultaty zabiegu, musimy odczekać co najmniej 6 tygodni.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest nieinwazyjny i raczej bezbolesny, choć można poczuć zimno i uczucie zasysania skóry. Mogą pojawić się zaczerwienienia i siniaki. W przypadku niektórych osób może też wystąpić na krótko osłabienie czucia w obszarze skóry poddawanej zabiegowi. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może podjąć swoją normalną aktywność.

Jakie partie ciała mogą być poddane kriolipolizie?

CoolTech kriolipoliza pozwoli ci szybko odchudzić brzuch, uda, biodra, plecy, ramiona. Możesz również pozbyć się boczków, bryczesów, oponki i wałka pod biustem. Metoda gwarantuje brak efektu jojo – rezultat odchudzania pozostanie już z Tobą na zawsze.

Dla kogo zalecana jest ta metoda?

Kriolipoliza polecana jest przede wszystkim osobom, które pomimo aktywnego trybu życia i diety nie mogą poradzić sobie z nadmiarem niepożądanej tkanki tłuszczowej w obszarze ud, brzucha, bioder, pleców lub podbródka.

Jakie są przeciwskazania?

Z metody tej nie mogą korzystać osoby z wszczepionym sprzętem medycznym, chorobami wątroby, chorobą Raynauda, hipoproteinemią, cukrzycą oraz kobiety w ciąży.

Zarezerwuj Teraz w promocyjnej cenie

https://protrener.nakiedy.pl/site/

tel. 792972080

Call Now Button