fbpx

Treningi EMS w naszych studiach prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów personalnych, dzięki czemu są bezpieczne i dopasowane do Twoich możliwości. Pierwsze spotkanie rozpoczynamy konsultacją, podczas której oceniany jest Twój stan zdrowia, kondycja fizyczna i nawyki żywieniowe. Dzięki temu trener jest w stanie ustalić plan treningowy, który pomoże Ci osiągnąć cele, z którymi do nas przychodzisz.

Pierwszy trening rozpoczyna się nauką prawidłowej pozycji do ćwiczeń oraz stopniowym przyzwyczajaniem do impulsu. Trener za pośrednictwem specjalistycznej konsoli indywidualnie dobiera program i czas impulsu, by trening był jak najbardziej efektywny. Następnie przechodzimy do treningu właściwego, zakończonego kilkuminutowym trybem rozluźnienia mięśni.

Pamiętaj, że nie musisz się obawiać tego, że sobie nie poradzisz. Ćwiczenia, które wykonujesz, częstotliwość treningu oraz stopień jego zaawansowania jest indywidualnie dopasowywany pod do Twoich możliwości.

Trening EMS nie różni się szczególnie od klasycznego treningu w kwestii przygotowania. Dwie godziny przed treningiem zjedz lekki posiłek, i zadbaj o odpowiednie nawodnienie organizmu. Pamiętaj, aby do treningu przystąpić wypoczęty i zdrowy.

Na pierwszy trening wystarczy zabrać bieliznę na zmianę. Możesz ćwiczyć w obuwiu sportowym, skarpetkach lub na boso. Strój do ćwiczeń, wodę oraz ręcznik dostaniesz od nas.

Trening EMS jest szczególnie polecany osobom, które nie mają czasu na długie sesje na siłowni, a chcą uzyskać zadowalające efekty. Są również doskonałe dla tych, którzy mają specyficzne potrzeby i oczekiwania – dobrany indywidualnie trening może im w tym pomóc.

 

Call Now Button